O nas

Asortymentem oferowanym przez Allumax są produkty firm NICE, Selt, SOMFY:

Specjalizujemy się w przygotowaniu ogrodów kawowych i restauracyjnych. Oferowane systemy osłonowe mogą być sterowane zaawansowanymi technologiami automatycznymi, inteligentnymi KNX.

W swojej ofercie posiadamy również:

szyte z wysokiej jakości tkanin własnych lub powierzonych przez Klienta, oraz

allumax-one

Nasza firma stawia na wysoką jakość. Chcemy być jak najbliżej klienta, żeby poznać jego potrzeby i dostarczać mu to czego faktycznie oczekuje. Nasze produkty i usługi charakteryzuje najwyższy standard. Zapewniając profesjonalną, życzliwą i sprawną obsługę, stale poszerzamy krąg zadowolonych Klientów.

Dobór partnerów biznesowych i kooperantów ma kluczowe znaczenie w sukcesie. Nasi dostawcy to liczący się producenci o sprawdzonych i jakościowo najlepszych produktach. Dzięki długotrwałej współpracy możemy liczyć na ich fachowość i wsparcie oraz terminowość.

Jeśli chcesz zacienić swoje pomieszczenia, odgrodzić się od sąsiadów czy też zabrać o dobrą atmosferę swojego biura, to dobrze trafiłeś. Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług technik osłonowych. Zasłony, żaluzje, wertikale, markizy oraz bardziej złożone konstrukcje jak ogrody zimowe znajdziesz w ofercie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i porad ekspertów.

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim stażem, założoną i zarządzaną przez Tomasza Sekreckiego

Mimo długoletniej działalności wciąż się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań w szerokiej technice osłonowej.