KÖMMERLING – więcej niż okna

Tworzywo sztuczne jest dzisiaj najlepszym materiałem okiennym, a jego udział w całości zbytu stale rośnie. W nowym budownictwie mieszkaniowym wynosi 60 procent, na potrzeby termomodernizacji – nawet siedem z dziesięciu okien produkowanych jest z tworzywa sztucznego.

KÖMMERLING oferuje mnóstwo systemów okiennych, które z rozmaitym wysokościami i głębokościami ościeżnic i skrzydeł, konstrukcjami ze słupkami ruchomymi i stałymi, pełnymi lub dzielonymi szprosami przeszkleniami, spełnią każde życzenie okienne. Wewnątrzne parapety, bezpieczne rolety i żaluzje, płyty PVC do różnych zastosowań w budownictwie (np. jako wypełnienie drzwiowe), systemy poręczy i obudowy balkonów dopełniają program.

Ekonomia, forma, funkcjonalność, parametry fizyczno-mechaniczne, ochrona środowiska i pełna odpowiedzialność za zasoby naturalne są dla firmy KÖMMERLING najwyższymi priorytetami i wykorzystywane są przez producentów okien.

Z zaufaniem, otwartością i przejrzystością wychodzimy z marką KÖMMERLING naprzeciw wyzwaniom przyszłości i udowadniamy wciąż naszą rangę wiodącego producenta profili okiennych z tworzyw sztucznych.

http://www.koemmerling.pl/